slide-01 slide-02 slide-03

  Salon sprzedaży nagrobków - Kościan

  Jadąc drogą nr 5 z Poznania w kierunku Leszna (kierunek Wrocław) zbliżają się Państwo do miejscowości Kościan. Przed tą właśnie miejscowością znajduje się jeden z naszych salonów sprzedaży nagrobków. Salon znajduje się bezpośrednio przy drodze nr 5 obok stacji Shell.

  Opis dojazdu do salon oraz mapkę znajdą Państwo w dziale "Jak dojechać". Jeśli chcą Państwo skontaktować się z nami przed przyjazdem to numery telefonów oraz adres pocztowy znajduje się w dziale "Kontakt"

  Dane teleadresowe:

  ul.Poznańska (prz drodze nr 5 obok stacji Shell), Kościan
    : 502 234 728
  : trawolirena@op.pl

  Czynne w godzinach:

  pon-pt: 9:00 - 16:00
  sobota: 9:00 - 13:00

  (W INNYCH GODZINACH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UMÓWIENIA SIĘ NA TELEFON)

  Dojazd od strony Poznania:

  Jadąc drogą numer 5 w kierunku Leszna należy zjechać w lewo w ulicę Poznańską. Na terenie salonu znajduje się parking dla Klientów.

  Kliknij na poniższą mapę aby zobaczyć ją w powiększeniu.

  Dojazd od strony Leszna:

  Przejeżdżając przez Kościan należy kierować się na Poznań drogą numer 5 aż do stacji Shell znajdującej się po prawej stronie u zbiegu drogi nr 5 oraz ulicy Poznańskiej. Salon nagrobków znajduje siępo prawej stronie za stacją Shell.

  Kliknij na poniższą mapę aby zobaczyć ją w powiększeniu.

  Dojazd od strony Kościana:

  Jadąc ulicą Poznańską w kierunku drogi nr 5  (kierunek Poznań) przed zjazdem na tą drogę znajduje się po lewej stronie salon nagrobków (tuż za stacją Shell) . Na terenie salonu znajduje się parking dla Klientów.

  Kliknij na poniższą mapę aby zobaczyć ją w powiększeniu.