slide-01 slide-02 slide-03
W związku z zaistniałą sytuacją (COVID 19) proponujemy - wybierz wzór i kolor nagrobka a my doradzimy i wycenimy go.
Wszystkie formalności możemy załatwić droga mailową oraz telefonicznie. Twoja wizyta u Nas nie jest konieczna.
Kontakt tel. 507 025 450; 602 301 066; 515 272 534
Mail: balcerzak-trawol@wp.pl; balcerzakagnieszka@wp.pl

  Salon sprzedaży nagrobków - Swarzędz

  Jadąc drogą nr 92 z Poznania w kierunku Wrześni przejeżdżają Państwo przez miejscowośc Swarzędz. To właśnie w tej miejscowości znajduje się nasz salon sprzedaży nagrobków, w którym mają Państwo największy wybór gotowych nagrobków w Poznaniu i okolicach.

  Salon znajduje się na ulicy Sadowej i choć dojazd do niego jest utrudniony z powodu braku bezpośredniej możliwośc skrętu z drogi nr 92 to jest on z niej doskonale widoczny. W salonie dostępnę są również  pojedyńcze egzemplarze nagrobków w promocyjnych cenach. Ze szczegółami tych promocji mogą Państwo zapoznać się w dziale "Promocje".

  Opis dojazdu do salon oraz mapkę znajdą Państwo w dziale "Jak dojechać". Jeśli chcą Państwo skontaktować się z nami przed przyjazdem to numery telefonów oraz adres pocztowy znajduje się w dziale "Kontakt"

  Dane teleadresowe:

  ul.Sadowa 24/26,
  62-020 Swarzędz - Jasiń
    : 517 845 811
    : 507 025 450
  : swarzedztrawol@wp.pl

  Czynne w godzinach:

  pon-pt: 09:00-17:00

  sobota: 10:00-14:00

  Istnieje możliwość umówienia spotkania pod numerem telefonu:

  517 845 811 

  507 025 450

  Opis dojazdu od strony Poznania:

  Jadąc drogą numer 92 w kierunku Wrześni (ulica Poznańska) należy skęcić w lewo na światłach skrzyżowania, przy którym (z lewej) znajduje się market sieci Lidl, a następnie dojechać do skrzyżowania z ulicą Wrzesińską (przy skrzyżowaniu znajduje się salon meblowy "Meble Swarzędz"). Na tym skrzyżowaniu, należy skręcić w prawo. Po dokonaniu skrętu, należy przejechać około 800 metrów ulicą Wrzesińską, aż do skrzyżowania z ulicą Sołecką. Na tym skrzyżowaniu, należy skręcić w prawo w kierunku drogi nr 92 i przejeżdżamy około 200 metrów. Przed skrzyżowaniem z drogą nr 92, z prawej strony, znajduje się wjazd na ulicę Sadową, w którą należy skręcić i przejechać kilkadziesiąt metrów. Salon nagrobków znajduje się po lewej stronie. Droga do salonu została oznaczona banerami informacyjnymi.

  Kliknij na poniższą mapę aby zobaczyć ją w powiększeniu.

  Opis dojazdu od strony Poznania (przez Centrum Handlowe ETC):

  Jadąc drogą numer 92 w kierunku Wrześni (ulica Poznańska), należy skęcić w prawo na światłach skrzyżowana, przy którym (z prawej) znajduje się stacja benzynowa Shell i wjazd do Cenrum Handlowego ETC. Po dokonaniu skrętu, należy zawrócić (skręt bezpośrednio z ulicu Poznańskiej jest niemożliwy) i przejechać skrzyżowanie na wprost a następnie, skręcić w pierwszą w lewo ulicę (ul. Sadowa) i przejechać kilkadziesiąt metrów. Salon nagrobków znajduje się po lewej stronie. Droga do salonu została oznaczona banerami informacyjnymi.

  Kliknij na poniższą mapę aby zobaczyć ją w powiększeniu.

  Dojazd od strony Wrześni:

  Jadąc drogą numer 92 w kierunku Poznania (ulica Poznańska), należy zjechać na wprost w ulicę Wrzesińską (zjazd znajduje się około 500 metrów za znajdującym się po prawej stronie hotelu Amaryllis), którą należy dojechać do skrzyżowania z ulicą Sołecką (po około 700 metrach) na którym skręcamy w lewo w kierunku drogi nr 92 i przejeżdżamy około 200 metrów. Przed skrzyżowaniem z drogą nr 92, z prawej strony, znajduje się wjazd na ulicę Sadową, w którą należy skręcić i przejechać kilkadziesiąt metrów. Salon nagrobków znajduje się po lewej stronie. Droga do salonu została oznaczona banerami informacyjnymi.

  Kliknij na poniższą mapę aby zobaczyć ją w powiększeniu

  Jeśli Państwo ominą zjazd z drogi nr 92 (ulica Poznańska) na ulicę Wrzesińską można dojechać do salonu nagrobków w sposób opisany poniżej.

  Jadąc drogą numer 92 w kierunku Poznania (ulica Poznańska), należy skęcić w prawo na światłach skrzyżowania, przy którym  znajduje się market Lidl (ulica Polna). Następnie  należy jechać dalej ulicą Polną aż do skrzyżowania z ulicą Wrzesińską (przy skrzyżowaniu znajduje się salon meblowy "Meble Swarzędz"). Po dokonaniu skrętu w prawo, w ulicę Wrzesińską należy przejechać około 800 metrów do skrzyzowania z ulicą Sołecką w którą należy skręcić w prawo w kierunku drogi nr 92 i przejeżdżamy około 200 metrów. Przed skrzyżowaniem z drogą nr 92, z prawej strony, znajduje się wjazd na ulicę Sadową, w którą należy skręcić i przejechać kilkadziesiąt metrów. Salon nagrobków znajduje się po lewej stronie. Droga do salonu została oznaczona banerami informacyjnymi.

  Kliknij na poniższą mapę aby zobaczyć ją w powiększeniu